Blog

Objev novou galaxii zábavy s HHCP

HHC-P (HHCP) patří mezi takzvané deriváty polo-syntetického kanabinoidu HHC. Kdo ví co tato věta znamená vyhrává zlatého bludiště haha. Nezlakněte se nikdo slov syntetický či derivát stále jde o kanabinoid a stále mluvíme o rostlině. Tato účinná látka která se v rostlině nachází představuje silnější alternativu, kterou můžeme hravě přirovnat ke kanabinoidu, který zná asi každý THC.

 

Jen před nedávnem jsme na Slovensku začali mít první informace o tom, že existuje HHC a co vlastně dělá, jak se získává atd.. což znamená jen jedno HHC -P často označované také jako HHC na steroidech je asbolutní novinkou ve světě kanabinoidů. Zatím umí konzumenti potvrdit jen to, že je často mnohonásobně efektivnější než klasické HHC, což někomu může připadat skvělé, ale velmi rychle se může stát nebezpečným.

 

Dnes si povíme čemu se při užívání HHC-P vyvarovat, zda je legální na Slovensku, jak ovlivňuje naši psychiku a zda se z něj i dobře nasmějete jako po kvalitním Indor modely z tvé oblíbené delta 9 AKA THC.

Ještě jeden disclaimer na úvod. HHC-P není HHC-O (toto je info pro ty kteří už teď vědí o čem mluvím). HHC-O je acetát díky kterému se dokáže síla klasického HHC klidně i zdvojnásobnit. HHC-P acetát není jak jsem zmiňoval v úvodu je na trhu naprostou novinkou co nás žal obírá o informace neboť je zatím moc potvrzených není. Říká se však, že derivát P je ještě silnější než derivát O.

 

Začněme asi rovnou tou intenzitou. HHC-P v kombinaci s HHC-O se stalo oblíbeným mixem mnoha cbd firem, protože zjistili, že potence derivátu P při přidání derivátu O opět naroste. V americe tento mix kanabinoidů není žádnou novinkou a lze jej koupit iu nás na e-shopu. Produkt Puffy který prodáváme je z americké produkce a podléhá mnoha testům kvality. Jak jsem zmiňoval v USA mají s těmito kanabinoidy přece jen více zkušeností než v Evropě.

Účinky HHC-P jsou psychoaktivní někteří uživatelé se shodují na tom, že kanabinoid je ještě silnější než klasická delta 9 THC. Síla oproti klasickému HHC je také neskutečná. Ve srovnání s běžným HHC je opravdu derivát P na steroidech neboť by měl být až 20x silnější. Uf a teď si říkáš že to je bomba že to musím zkusit to mě strašně nahoulí. No ale pr pr odtamtud potil kamarádi nebo ano je pravda že se rozhodnete po užití HHC-P nasmějete ale vše je třeba užívat s mírou zodpovědně a zejména od 18 let!!!

Při užívání jakéhokoli psychoaktivního kanabinoidu je třeba být obezřetný. Kupovat jen nejvyšší kvalitu řadit se s prodávajícím a hlavně nepřehánět doporučené dávkování. Každopádně policisty se na Slovensku bát zatím nemusíte, protože je u nás látka plně legální. Uvidíme do kdy hahah.

Pokud bych na závěr měl doložit osobní zkušenost tak Puffy které máme na E-shopu jsem ochutnal ve dvou terpenech a chuťově jsou opravdu dobré, plná nasládlá chuť. Je cítit že pánové z USA vědí co dělají. A stav je jak jsem výše psal psychoaktivní neboli ano na závěr vám po lopatě řeknu budete nahoulen. Hezký večer.

„Tento blog má být encyklopedií pro ty, kteří mají spoustu otázek o Canabise. Je psán rečí aby mu rozuměl každý a nemusel si googlit všechny ty vzorce a a molekuly. užívání kanabinoidů nenavazuje a ani neslouží jako doporučení. Pokud si tedy naši Weedcyklopedii otevřel můžeš se rozhodně tesit na další kapitoly.“

 

Napsat komentář