Blog

HHC GUMMIES


V tomto blogu si přiblížíme HHC gummies. Budeme mluvit o účincích, výhodách, dávkování a o mé osobní zkušenosti s tímto potentním pokušením.

Moderní edibles. Marihuanové gummies, THC nápojové směsi, cookies, brownies, kanabisové žvýkačky.. je toho hafo ale kde to všechno začalo?

Na dějáku o tom sice pomlčeli, ale my zběhlí v tématu víme, že konzumací naší oblíbené rostliny se zabývali už ve starověkých civilizacích. První záznamy o používání marihuany v nápojích či jídlech se datují do Číny a Indie, kde tuto rostlinku používali pro léčebné a rituální účely. Mým mystickým rituálem bylo dlouho fínské bongo, osobně by mě tedy zajímalo, jak moc se lišily jejich rituály od těch mejch haha ​​ale zpět k tématu. 

Nejlegendárnějším ze všech psychoaktivních cukrovinek, které se rychle dostaly do povědomí je Mahjoun – sladký a zároveň super pikantní dezert obsahující cannabis. Tato komplexní kombinace oříšků, koření a čokolády připomíná křížence mezi sladkými čokoládovými kuličkami a pikantními slanými koláčky, nabitými extra dávkou kiefíku nebo hašky. No co, komu se spustily sliny?

Moderní THC cukrovinky se datují do 60. let, kdy se v USA stávaly populárnějšími, zvláště v oblastech, kde byla marihuana stále nelegální. V Kalifornii se objevily první „Space Cakes“, které obsahovaly vysoké množství THC a měly silný účinek. Netrvalo dlouho a uživatelé si mohli vybírat z THC brownies, cookies či candies. Dnes jsou této treats legální v mnoha státech po celém světě. Výrobci nabízejí různé druhy, příchutě či kuriózní tvary. Například Mike Tyson vyrábí Mike Bites, které vtipným způsobem odkazují na jeho boxerskou minulost.

Co je HHC?

Cannabis obsahuje minoritní kanabinoid s názvem HHC. Jelikož je jeho extrakce nákladná, výrobci volí cestu hydrogenace tak, že HHC extrahují z jiných kanabinoidů. Účinky jsou podobné jako THC Přinese vám euforii mezi delta-8 a delta-9 THC, má tedy potenci téměř 70-80% THC.

HHC bonbónky v současnosti představují nejjednodušší a nejdiskrétnější způsob užívání. Jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají chutný způsob, jak si užívat výhod této úžasné rostliny. Každý bonbón má přesně určené množství HHC, což umožňuje snadné a přesné dávkování. Vychutnat si je můžete kdykoli a kdekoli, aniž byste museli kouřit nebo vaporizovat.

Takže ano, chcete-li být HIGH a zároveň dát plícím voraz tohle je ta správná volba! Ať už si chcete vychutnat euforii, naladit se s fellaz nebo se uvolnit po dlouhém dni, HHC gummies jsou dokonalým produktem, který vás přenese do jiných sfér.

Účinky

Účinky nastoupí do 45 – 60 minut a trvají 2 – 6 hodin. Nebo.. pokud si dáte 4 jak já tak i druhý den ráno nehehe. Standardní dávkou je ale obvykle jeden gummík. Závisí to i na hmotnosti, toleranci, zkušeností a dalších faktorech.

Výhody

HHC v sobě kromě zaručené euforie a boostu nálady skrývá řadu dalších příznivých účinků. Jeho analgetické účinky jsou podstatně silnější než u CBD, přinese vám úlevu při stresu či úzkosti a rovněž napomáhá zkvalitnit spánek.

Dobře, a faktů máme dost. Teď přímo od true heart huliče. HHC bonbóny jsou podle mého názoru láska, mám je vždy po ruce, v autě, v tašce, na nočním stolku, v tašce na tréninky.. jsou malé, spratné, chutné a jsou jistá cesta k uvolnění nebo i pryč z tohoto světa. Záleží na dávkování. Příchutě jsou top strop a to jsem vybíravý ale tady mi sedli zatím všechny, ananas, jablko, jahoda, mým osobním favoritem je ale pomerančová příchuť. Sahám po nich vždy, když cítím, že mé tělo potřebuje relax nebo moje plíce už víc hulení nesnesou. A jsou také skvělé na nabídnutí kámošům. No ruku na srdce. Kdo by řekl ne sladkému pokušení?

Produkt je určen jako sběratelský předmět ! Vnitřní užití je tak pouze a jen na riziko možného uživatele. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. 


Zdroje

Robyn Griggs Lawrence –  Pot in Pans: A History of Eating Cannabis (Rowman & Littlefield Studies in Food and Gastronomy) Hardcover – May 8, 2019 

National Institute of Complementary and Integrative Health: 

“Cannabis (Marijuana) and Cannabinoids: What You Need To Know.”

Ahmed, S. A., Ross, S. A., Slade, D., Radwan, M. M., Khan, I. A., & ElSohly, M. A.: Minor oxygenated cannabinoids from high potency Cannabis sativa L. Phytochemistry117, 194-199 (2015)

National Academies of Sciences, Engineering, and Medicine: The health effects of cannabis and cannabinoids: the current state of evidence and recommendations for research

State medical cannabis laws: ncsl.org/research/health/state-medical-marijuana-laws.aspx

(2022)

Napsat komentář